جستجو در سایت


کلمه :
بخش :
از تاريخ : تا تاريخ :

...

شماره خبر شماره خبر : 9011358
تاریخ انتشار يکشنبه 23 بهمن 1390
ساعت انتشار 10:05:07


سرپرست هیئت والیبال کرمان:
افشاگری می‌کنم / 56 درصد قراردادها را داده‌ایم

سرپرست هیئت والیبال استان کرمان با تهدید به افشای بعضی از مسائل موجود در زمینه تیم والیبال کرمان گفت: 56 درصد پول قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال کرمان پرداخت شده است.

خبرگزاری فارس: افشاگری می‌کنم / 56 درصد قراردادها را داده‌ایم

رضا جزینی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: شهنازی سرمربی تیم والیبال کرمان ادعا کرده است که پول می‌رسد، اما به بازیکن داده نمی‌شود و همچنین وی پرداخت 56 درصدی قرارداد به بازیکن و کادر فنی تیم را تکذیب کرده و این رقم را 40 درصد عنوان کرده است.

وی بیان داشت: این مربی در حالی این سخنان را به زبان می‌آورد که 40 درصد از مجموع بودجه تیم را به خودش اختصاص داده و 60 درصد باقیمانده را برای 16 نفر بازیکن و مربیان قرار داده است.

جزینی‌زاده با اشاره به اینکه شهنازی قرارداد بازیکنان کرمان را به 50 درصد سال گذشته تقلیل داده است، تصریح کرد: تیم والیبال کرمان از 20 بازی انجام شده نتیجه 18 بازی را واگذار کرده است.

مدیر تیم والیبال کرمان در لیگ برتر افزود: باخت‌های تیم والیبال کرمان در حالی روی می‌دهد که قول داده شده بود این تیم به صورت یک رقمی و پس از شش باخت به صورت دو رقمی در لیگ بماند.

* پرداخت 56 درصد قرارداد بازیکنان تیم والیبال کرمان بی‌سابقه است

جزینی‌زاده گفت: بر اساس سندهای موجود پول بازیکنان در تاریخ 28 آبان ماه سال جاری از طریق شرکت هلدینگ واریز و یک روز بعد 15 درصد قسط بازیکنان پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: همچنین در 19 آذر ماه برای بار دوم پول واریز شده و دو روز بعد 15 درصد دیگر از قسط بازیکنان پرداخت شده است و سومین قسط 15 درصدی بازیکنان تیم والیبال نیز در تاریخ 9 بهمن ماه سال جاری به حساب واریز و سپس در دو روز بعد به بازیکنان پرداخت شده است.

جزینی‌زاده اذعان کرد: هر سه قسط که شامل 45 درصد قسط بازیکنان می‌شود، دو روز بعد از واریز شدن پول به حساب به بازیکنان پرداخت شده است.

وی بیان داشت: با در نظر گرفتن سهم فدراسیون و مالیات که باید از مبلغ قرارداد بازیکنان کسر شود، تاکنون 56 درصد پول قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال کرمان پرداخت شده و 44 درصد از قراردادها باقی مانده است.

جزینی‌زاده تصریح کرد: البته به بعضی از بازیکنان که به دلیل پایین بودن قراردادشان که به نصف سال گذشته رسیده بود، 10 درصد اضافه پرداخت شده است و رقم پرداختی به 66 درصد می‌رسد.

وی این نوع پرداخت به بازیکنان تیم والیبال کرمان را بی‌سابقه دانست و افزود: حتی 50 درصد از پول قرارداد بازیکنان در سال گذشته به علت پرداخت نشدن از سوی وزارت نیرو باقی مانده است.

جزینی‌زاده افزود: مبلغ پرداختی بیشتر تیم‌ها در لیگ سال جاری به نصف میزان پرداختی به تیم والیبال کرمان هم نمی‌رسد.

وی با تاکید به حرکت به سوی جوانمردی در ورزش عنوان کرد: ما نباید بازیکنان را به سمت حرمت‌شکنی پیشکسوتان سوق دهیم و رذایل اخلاقی را در آنها بارور کنیم.

* توافقی برای تزریق بازیکن به تیم والیبال کرمان نداشتیم

جزینی‌زاده در زمینه بحث درباره درخواست حضور بازیکنان هندی در تیم والیبال کرمان از سوی مربی تیم والیبال کرمان بیان کرد: 25 دی ماه پایان فرصت نقل و انتقالات قبل از شروع نیم‌فصل دوم لیگ والیبال بود که شهنازی در ساعت 3:30 روز پنج‌شنبه 22 دی ماه سال جاری از طریق سرپرست تیم از طریق نامه درخواست خود را اعلام کرد.

سرپرست هیئت والیبال استان کرمان بیان کرد: این درخواست در حالی صورت گرفت که دو روز بعد از این درخواست به علت مصادف شدن با روز جمعه و اربعین حسینی تعطیل بود و ما فقط یک روز زمان داشتیم.

جزینی‌زاده ابراز داشت: ما باید با فدراسیون والیبال هندوستان در این زمینه مکاتبه انجام می‌دادیم و این امر باید از طریق رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی صورت می‌گرفت.

وی اظهار داشت: سؤال من از مربی تیم والیبال کرمان این است که شما که به بازیکن خارجی نیاز داشتید، چرا زودتر در این زمینه اقدام نکردید تا مقدمه‌های اداری آن را انجام دهیم.

جزینی‌زاده تصریح کرد: ما توافقی برای تزریق بازیکن به تیم والیبال کرمان نداشتیم، اما اگر در این زمینه به موقع اقدام می‌شد، برای حفظ آبروی والیبال کرمان این کار را انجام می‌دادیم.

* بازیکنان کتک‌‌خورده با چشم گریان از کرمان رفتند

وی افزود: به علت برخوردهای نامناسب مربی تیم والیبال و دخالت وی در امور شخصی و همچنین ضرب و شتم بازیکنان دو بازیکن خوب ما به نام نصر اصفهانی و هادی پناهی عطای قرارداد را به لقایش بخشیدند و کرمان را با چشم اشک‌آلود ترک کردند.

جزینی‌زاده گفت: اکنون که از 20 بازی 18 بازی را باخته‌ایم، مربی تیم والیبال هر روز یک بهانه و یک مقصر معرفی می‌کند که این شیوه به دور از اخلاق اسلامی و جوانمردی است و جای تاسف دارد.

وی بیان کرد: با وضعیتی که این فرد برای تیم والیبال به وجود آورده است، شانس ماندن این تیم در لیگ برتر کم است.

جزینی‌زاده بیان کرد: مسائل دیگری نیز در این زمینه وجود دارد که در صورت نیاز تمام این مطالب را بدون پرده برای تنویر افکار عمومی بازگو می‌کنم.


نظر شما نظر شما


..... عناوین خبر های ایران و جهان ........

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان خبر داد:
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
رهبر معظم انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
رهبر معظم انقلاب در دیدار روسای قوا و برخی مسئولان:
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست‌وزیر عراق:
صبح امروز؛
لاریجانی در نطق پیش از دستور:
رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان:
روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل :
امام خامنه‌ای در دیدار فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی:
لاریجانی در اجلاس سراسری هیات امنای دانشگاه‌ها:
ظریف:
گالری تصاویر

گزارش تصویری/ بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پروژه های عمرانی شهرداری کرمان
گزارش تصویری/ بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پروژه های عمرانی شهرداری کرمان
گزارش تصویری/ حضور دکتر پورابراهیمی در جمع مردم بخش گلباف و بازدید از خانه توسعه
گزارش تصویری/ حضور دکتر پورابراهیمی در جمع مردم بخش گلباف و بازدید از خانه توسعه
گزارش تصویری/ بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان راور با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان راور با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ بازدید رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ و پتروشیمی آبادان
گزارش تصویری/ بازدید رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ و پتروشیمی آبادان