جستجو در سایت


کلمه :
بخش :
از تاريخ : تا تاريخ :

...

شماره خبر شماره خبر : 9102348
تاریخ انتشار شنبه 30 ارديبهشت 1391
ساعت انتشار 11:36:34


تودیع و معارفه رئیس دادگستری بردسیر

غلامعلی موحدی‌نیا در آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان بردسیر، امنیت را یکی از نیاز‌های اساسی جامعه دانست و اظهار داشت: بردسیر امن‌ترین شهر استان کرمان است که هیچ مورد ناامنی در آن نداشتیم و جرائم آن در بسیاری از موارد کاهش یافته که نتیجه تلاش‌های دستگاه قضائی شهرستان است.

وی به ‌راه‌اندازی شوراهای حل و اختلاف در شهرستان و بخش‌های نگار، لاله‌زار و گلزار از سوی رئیس دادگستری شهرستان‌ ‌اشاره کرد و گفت:‌ بردسیر نخستین شهرستانی بود که در این امر پیشقدم شد.‌

حجت‌الاسلام میثم تارم امام جمعه‌ بردسیر نیز در این آیین اظهار داشت: طی سه سال حضور در شهرستان بردسیر، شاهد مجاهدت‌ها و تلاش‌های کارزاری در مسئولیت قضایی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و عمرانی شهرستان بودم.

وی عنوان کرد: رئیس سابق دادگستری شهرستان بردسیر در تمام‌ زمینه‌ها که مشکلی وارد می‌شد، پیگیر بودند که جا دارد از تلاش‌های ایشان تقدیر و آرزوی موفقیت کنیم.

عبدالله کارزاری رئیس سابق دادگستری شهرستان بردسیر در این آیین اظهار داشت: اصول کار من بر سه اصل توکل بر خدا، اجرای قانون و رعایت انصاف و اخلاق، برای تحقق به اصل 158 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ‌استوار بود.

وی بیان داشت: اگر توفیقی حاصل شده، تنها یاری خداوند و همکاری همکاران‌، حمایت رؤسای ادارات‌، شورای تأمین، نمایندگان‌، ‌فرمانداران‌، نیروهای انتظامی و نظامی است‌.

کارزاری عنوان کرد: در بخش قضایی تبیین جایگاه دستگاه قضا، جلسات با رؤسای ادارات آموزش ضابطان دادگستری، آموزش اعضای شورای حل و اختلاف و کاهش پرونده‌های ورودی به دادگستری از جمله کارهایی بود که می‌توانستیم انجام دهیم.

وی تصریح کرد: با توجه به راه‌اندازی شوراهای حل و اختلاف ‌توانستیم پرونده‌های ورودی به محاکم قضایی را کم کند و 85 درصد پرونده‌ها به صلح و سازش ختم شوند.

کارزاری گفت: در بخش اداری، راه‌اندازی دادگاه سیار بخش لاله‌زار، شوراهای حل و اختلاف‌، سالن اجتماعات دادگستری، کتابخانه، اتاق بازرسی ویژه برادران و خواهران و ... به انجام رسید.

وی ابراز داشت: من در حد و توان خود تلاش کردم، قصد ندارم در این جلسه کار‌های‌ خود را بگویم، اگر در این جلسه حاضر شدم به دلیل عذر‌خواهی از همه مردم بردسیر‌ و تقدیر به دلیل اعتمادشان به دستگاه قضا است که انگیزه را برای کار دو چندان می‌کرد.

در پایان مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان بردسیر با تقدیم هدایایی از زحمات ریاست سابق دادگستری آقای کارزاری تشکر کردند و کارزاری همه هدایا را به آستان مقدس امامزاده سید محمد بردسیر اهدا کرد.

 


نظر شما نظر شما


..... عناوین خبر های ایران و جهان ........

گالری تصاویر

بازدید دکتر پورابراهیمی از (اداره کل امور مالیاتی) استان کرمان
بازدید دکتر پورابراهیمی از (اداره کل امور مالیاتی) استان کرمان
بازدید رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از (بیمارستان نوریه) کرمان
بازدید رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از (بیمارستان نوریه) کرمان
بازدید دکتر پورابراهیمی از بچه های بی سرپرست (آشیانه علی) کرمان
بازدید دکتر پورابراهیمی از بچه های بی سرپرست (آشیانه علی) کرمان
گزارش تصویری از حضور دکتر پورابراهیمی در همایش (راهپیمایی خانوادگی )ماهان
گزارش تصویری از حضور دکتر پورابراهیمی در همایش (راهپیمایی خانوادگی )ماهان