جستجو در سایت


کلمه :
بخش :
از تاريخ : تا تاريخ :

...

شماره خبر شماره خبر : 951059
تاریخ انتشار جمعه 17 دي 1395
ساعت انتشار 05:42:49


استاندار کرمان:
ابلاغ 90 میلیارد تومان تسهیلات مقاوم سازی شهرستان زرند/ آنفلوآنزای پرندگان در کرمان مشاهده نشده است
استاندار کرمان از 90 میلیارد تومان اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان زرند خبر داد و ابراز کرد: این تسهیلات ارزان قیمت برای مقاوم سازی ساختمان های شهرستان زرند اختصاص یافته است.
به گزارش کرمان فردا؛ " علیرضا رزم حسینی" عصر امروز 16 دی ماه در جلسه ستاد بحران استان کرمان ضمن تقدیر و تشکر از مدیران دامپزشکی، گفت: استان کرمان به موقع پیشگیری های لازم را در خصوص مقابله با آنفلوانزای پرندگان انجام داده اند، بطوریکه در استان کرمان مواردی از آنفلوآنزای پرندگان مشاهده ننموده ایم.

وی خطاب به مدیران دامپزشکی مبنی بر اینکه نمونه گیری ها و نظارت ها ادامه پیدا کند، اظهار کرد: استفاده از فراورده های دامی و طیور در استان کرمان هیچگونه مشکلی ندارد و مردم از این نظر آسوده خاطر باشند.

استاندار کرمان به زلزله زرند اشاره و افزود: خوشبختانه به دنبال بازدید دکتر «نوبخت» در زمان زلزله از شهرستان زرند، اعتباراتی برای این شهرستان تخصیص دادند که اکنون اعتبارات ابلاغ گردیده اند.

وی از 90 میلیارد تومان اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان زرند خبر داد و ابراز کرد: این تسهیلات ارزان قیمت برای مقاوم سازی ساختمان های شهرستان زرند اختصاص یافته است.

رزم حسینی به شرایط دریافت تسهیلات اشاره و تاکید کرد: ساختمان های قدیمی باید تخریب گردند تا دوباره مشکلاتی را ایجاد ننمایند و این تسهیلات منوط بر تخریب ساختمان قدیمی می باشد.

وی ابراز کرد: 62 میلیارد تومان برای بازسازی به شهرستان زرند اختصاص یافته که 20 میلیارد تومان آن به بیمارستان زرند اختصاص یافته است.

استاندار کرمان تصریح کرد: استان کرمان در شرایط فعلی گرچه با بحران آب مواجه می باشد، اما در هر صورت مشکل فوق بحرانی به غیر از خشکسالی در این استان وجود ندارد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: برای محیط زیست و دامپزشکی باید اعتباری در نظر گرفته شود تا این کنترل و نظارت بر عدم شیوع آنفلوآنزای پرندگان، مستمر انجام گیرد.

نظر شما نظر شما


..... عناوین خبر های ایران و جهان ........

هم اکنون با حضور رهبر معظم انقلاب در حال برگزاری است؛
در ۸۲ سالگی
امام جمعه موقت تهران:
استاندار کرمان در بازدید از مراکز آموزشی و فرهنگی موسسه خیریه کوثر مشیز:
در جلسه هیأت دولت به ریاست روحانی تصویب شد؛
در آستانه فرارسیدن میلاد حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) صورت گرفت؛
لاریجانی در کنفرانس امنیتی تهران:
سید حسن نصرالله:
آیت الله آملی لاریجانی؛
لاریجانی در نطق پیش از دستور:
لاریجانی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی فونیکس چین:
افسر سابق سیا اذعان کرد:
امیر دریادار سیاری مطرح کرد؛
آیت‌الله خاتمی:
پیام رهبر انقلاب در پی حوادث دردناک شهادت زائران و تصادف قطار
لاریجانی در نطق پیش از دستور:
امیر دریادار سیاری در نشست خبری؛
گالری تصاویر

گزارش تصویری/ یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان کرمان با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان کرمان با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ نشست بررسی مشکلات فعالان اقتصادی استان کرمان با دکتر  تقوی‌نژاد رئیس سازمان مالیاتی کشور و دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ نشست بررسی مشکلات فعالان اقتصادی استان کرمان با دکتر تقوی‌نژاد رئیس سازمان مالیاتی کشور و دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ دیدار نماینده پارلمان فرانسه بادکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس
گزارش تصویری/ دیدار نماینده پارلمان فرانسه بادکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس
گزارش تصویری/دیدار با مردم و بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در سفر به شهر جوپار
گزارش تصویری/دیدار با مردم و بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در سفر به شهر جوپار