جستجو در سایت


کلمه :
بخش :
از تاريخ : تا تاريخ :

...

شماره خبر شماره خبر : 980614
تاریخ انتشار دوشنبه 11 شهريور 1398
ساعت انتشار 12:48:19


پورابراهیمی در جمع ایثارگران کرمان خبر داد؛
پرداخت معوقات ایثارگران و خانواده های شهدا در نیمه دوم سال جاری/ پیشرفت 90 درصدی آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی بدون استفاده از تسهیلات دولتی/با هماهنگی مدیران استانی، امکانات و ظرفیت استان برای خدمت به جانبازان به کار گرفته میشود
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: شهر کرمان در سال های گذشته فاقد آسایشگاهی برای جانبازان دارای ضایعه قطع نخاع بوده است، این مکان بدون استفاده از تسهیلات دولتی و با کمک اعتبارات بخش خصوصی ساخته شده و در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.
محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در آیین افتتاح جشنواره فرهنگی، ورزشی ویژه خانوادهای شهدا و ایثارگران گفت: بزرگ مردان تاریخ ایران، افراد مخلصی هستند که در داخل کشور برای حفظ نظام اسلامی، بخشی از جان خود را تقدیم کردند بنابراین هم جانبازان و هم خانواده های معزز شهدا باعث افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی عنوان کرد : امیدواریم مسیری که برای حل مشکلات این قشر فراهم شده است، مستمر باشد، از جمله اقدامات موثری که در راستای توجه به جانبازان و خانواده های آن ها شکل گرفته است می توان به ساخت و راه اندازی مجموعه های فرهنگی ورزشی، ساخت آسایشگاه جانبازان دارای ضایعه قطع نخاع در کرمان و ساخت مجتمع رفاهی برای ایثارگرانی که جهت مداوا به تهران مراجعت می کنند، اشاره کرد.

نماینده مردم کرمان و راور به آخرین اقدامات برای خدمت رسانی به جانبازان اشاره کرد و گفت: با کمک بنیاد شهید و ایثارگران یک مجموعه به نام آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی در استان کرمان در حال ساخت است که 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اکنون به دنبال تجهیز این مکان هستیم و امیدواریم که به زودی این مکان به بهره برداری برسد.

پور ابراهیمی ضمن تشکر از مهندس پوریانی پیمانکار پروژه آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی، تصریح کرد: این مکان مختص جانبازان دارای ضایعه قطع نخاع است که شرایط جسمانی متفاوتی دارند، البته سایر جانبازان نیز می تواند از خدمات درمانی این آسایشگاه استفاده کنند.

وی تاکید کرد: آسایشگاه جانبازان دارای عارضه قطع نخاع از جمله خلا هایی است که در کرمان وجود دارد لذا باید سالها پیش این مجموعه راه اندازی می شد اما به لطف پیگیری های مسئولان استانی این مکان ساخته شده است، باید ذکر کرد که این مکان بدون اعتبارات دولتی ساخته شده و دولت حتی یک ریال برای این مجموعه تخصیص نداده است و تماما با اعتبارات بخش خصوصی ساخته و تجهیز خواهد شد.

نماینده مردم کرمان و راور ابراز داشت: اکثر ایثارگران برای درمان برخی از بیماری های خود مجبور به رفت و آمد به تهران هستند لذا طی جلساتی که برگزار شد، مقرر گردید تا آسایشگاهی برای این عزیزان در تهران نیز راه اندازی شود که با حمایت ویژه قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس این امر به زودی محقق خواهد شد.

پور ابراهیمی به اقدامات اخیر درارتباط با حقوق و پرداخت های ایثارگران اشاره کرد و گفت: بنا بر پیگیری های صورت گرفته، بخشی از معوقات این عزیزان در نیمه دوم سال 98 پرداخت خواهد شد که این تعهدات شامل مبلغ بازنشستگی برخی از خانواده های شهدا است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: نمایندگان مردم در مجلس و مسئولان بنیاد شهید در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا مشکلات جانبازان و خانواده های شهدا را رفع کنند، این خدمات تنها برای ادای دین در مقابل استقلال، آزادی و امنیتی است که به ما هدیه داده اند.

نظر شما نظر شما


..... عناوین خبر های ایران و جهان ........

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت:
مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان خبر داد:
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
رهبر معظم انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
رهبر معظم انقلاب در دیدار روسای قوا و برخی مسئولان:
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست‌وزیر عراق:
صبح امروز؛
لاریجانی در نطق پیش از دستور:
رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان:
روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل :
گالری تصاویر

گزارش تصویری/ بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پروژه های عمرانی شهرداری کرمان
گزارش تصویری/ بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پروژه های عمرانی شهرداری کرمان
گزارش تصویری/ حضور دکتر پورابراهیمی در جمع مردم بخش گلباف و بازدید از خانه توسعه
گزارش تصویری/ حضور دکتر پورابراهیمی در جمع مردم بخش گلباف و بازدید از خانه توسعه
گزارش تصویری/ بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان راور با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان راور با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ بازدید رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ و پتروشیمی آبادان
گزارش تصویری/ بازدید رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ و پتروشیمی آبادان