جستجو در سایت


کلمه :
بخش :
از تاريخ : تا تاريخ :

...

شماره خبر شماره خبر : 981210
تاریخ انتشار شنبه 17 اسفند 1398
ساعت انتشار 14:32:33


پورابراهیمی در بازدید از دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهر کرمان خبر داد:
تا اواسط هفته جاری بخشی از اقلام مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی کرمان در بحث مبارزه با ویروس کرونا از طرق خیرین تامین می شود/ توزیع رایگان اقلام بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده در مناطق حاشیه نشین شهر کرمان
پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از تامین اقلام مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی کرمان شامل 200 هزار ماسک و 20 هزاز لیتر مواد ضد عفونی کننده توسط خیرین خبر داد.
به گزارش کرمان فردا: دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در بازدید از دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی کرمان که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان صورت گرفت ضمن تقدیر از زحمات کادر درمانی و بهداشتی و پزشکان و پرستاران و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی کرمان در خدمت رسانی به بیماران کرونا گفت: این اقدامات قابل توجه و ایام سخت به عنوان فداکاری در اذهان می ماند.
وی بیان کرد: تمام ظرفیت های استان اعم از بنگاه های اقتصادی و اداری باید در خدمت حل مشکلات موضوع ویروس کرونا باشد، با توجه به اینکه کرمان از ابعضی ازستان های خاص با درصد بالاتر مبتلایان دارای شرایط بهتر در کشور است، باید تلاش کرد بحث مسافرت ها به استان به کمترین حد و با کنترل و مدیریت ارکان اجرایی استان رو به رو شود. پورابراهیمی گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی هم در این زمینه صورت گرفته و گزارش دانشگاه علوم پزشکی کرمان و استانداری در حوزه مدیریت جلوگیری از شیوع کرونا در دستور کار است که باید استمرار یابد.
وی گفت : اقلام مورد نیاز در حوزه مرکز استان و شهرستانها مواد شوینده و ضدعفونی برای اماکن عمومی و مصارف خصوصی است و دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در اقدام خودجوش از ظرفیت خود استفاده کرده و حجم قابل توجهی مواد ضدعفونی آماده کردند و تمام وقت در حال تولید هستند.
وی ابراز داشت: عمده مواد مورد نیاز برای ضدعفونی، الکل و ظروف بسته بندی است که پیگیری لازم برای تامین در دستور کار قرار دارد که با هماهنگی انجام شده تا اواسط هفته جاری از طریق خیرین اقلام مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی کرمان شامل 200 هزار ماسک و 20 هزاز لیتر مواد ضد عفونی کننده تامین می شود.
پورابراهیمی بیان کرد: تجهیزاتی مانند ماسک و دستکش با پیگیری از وزارت بهداشت و رایزنی هلال احمر برای شهروندان و مراکز درمانی و بیمارستانها صورت گرفته و قرار است به زودی حجمی از این وسایل تهیه شود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: تمرکز ما بر فعال سازی واحدهای تولید استان برای تولید وسایل مورد نیاز بهداشتی اعم از شوینده و ضدعفونی و کمک تامین ماسک مورد نیاز با اولویت مراکز درمانی می باشد.
وی در ادامه بیان نمود با هماهنگی انجام شده با مسئولین، بسیج دانشجویی استان و نیز دانشگاه علوم پزشکی کرمان قرار است برای خانواده های محروم حاشیه نشین شهر کرمان در محلات شهرک صنعتی، سیدی شرف آباد، الله آباد شیشه گر و سایر مناطق لوازم بهداشتی به صورت رایگان توزیع شود.
وی ادامه داد: به زودی نشست مشترک با بنگاه های اقتصادی جهت کمک فوری به دانشگاه علوم پزشکی و مراکز درمانی خواهیم داشت و با هماهنگی صورت گرفته اعلام امادگی برای کمک به این موضوع میتواند پشتیبانی خوبی برای کادر درمانی باشد.

نظر شما نظر شما


..... عناوین خبر های ایران و جهان ........

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت:
مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان خبر داد:
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
رهبر معظم انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
رهبر معظم انقلاب در دیدار روسای قوا و برخی مسئولان:
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست‌وزیر عراق:
صبح امروز؛
لاریجانی در نطق پیش از دستور:
رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان:
روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل :
گالری تصاویر

گزارش تصویری/ بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پروژه های عمرانی شهرداری کرمان
گزارش تصویری/ بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پروژه های عمرانی شهرداری کرمان
گزارش تصویری/ حضور دکتر پورابراهیمی در جمع مردم بخش گلباف و بازدید از خانه توسعه
گزارش تصویری/ حضور دکتر پورابراهیمی در جمع مردم بخش گلباف و بازدید از خانه توسعه
گزارش تصویری/ بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان راور با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان راور با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ بازدید رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ و پتروشیمی آبادان
گزارش تصویری/ بازدید رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ و پتروشیمی آبادان